Spolupráce

Tato stránka je vlastně jakousi nabídkou možné spolupráce nejenom s naší dílnou. Jak je patrno z jiných stránek, v mnoha činnostech, které nyní realizujeme, se opíráme o nezištnou pomoc dalších lidí. Troufám si i tvrdit, že mnoho z toho, co děláme, bychom bez pomoci jiných lidí „z venku“ ani nedokázali.

Touto stránku bychom se tedy chtěli obrátit na Vás všechny, kteří byste nám mohli a hlavně chtěli nějak pomoci v tom či onom. Každý člověk něco umí dobře a něco může jiné naučit.

Děláme třeba s keramickou hlínou, umíte to? Měli byste chuť nás něco nového naučit nebo poradit nám? Přijďte, napište, zavolejte, rádi Vás uvidíme.

Zkoušíme šít výrobky z textilu. Umíte to? Jste nápadití, můžete nám pomoci s designem nových výrobků nebo navrhnout něco jiného? Přijďte, rádi Vás uvidíme.

Plstíme šperky a drobnosti z vlny. Jsme stále u náušnic, náramků a tak podobně. Napadá Vás něco jiného? Máte zkušenost s plstěním jehlou nebo „namokro“.  Máte vlastní představu o výrobku z vlny? Zastavte se u nás, rádi Vás uvidíme.

Nebo možná úplně jinak. Napadá Vás něco, jak by se dala naše dílna využít, jak by se dalo pracovat s uživateli azylového domu? Co jiného a nového byste zkusili, kdybyste měli možnost? Napište nebo se zastavte, rádi Vás uvidíme.

Sháníme dobrovolníky, kteří by byli ochotni věnovat část svého času, umu, trpělivosti a ochoty. Pomohli nám zlepšit naši práci, pomohli nám i našim uživatelům. Jsme vesměs lidé se sociálním vzděláním, jiný úhel pohledu nám může hodně pomoci. Někdy stačí jenom málo. Pokud nemáte třeba dostatek času nebo Vám brání něco jiného, stačí třeba i napsat.

Děkujeme za každou pomoc, za každý podnět či námět.